Stan sanitarny województwa małopolskiego

Szanowni Państwo,

przedstawiam raport pt. „Stan sanitarny województwa małopolskiego w 2015 roku”, który jak co roku przygotowany został przez specjalistów Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie. W publikacji tej przedstawiono aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną Małopolski, na tle wyników pracy małopolskiej Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Poprzez nasze działania dążymy do zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkich mieszkańców naszego województwa.

Jestem przekonany, że przedstawione informacje i dane przysłużą się instytucjom publicznym, jednostkom samorządu terytorialnego, a także innym, zainteresowanym podmiotom w jeszcze bardziej efektywnej realizacji działań podejmowanych w obszarze zdrowia publicznego.

Polecając Państwa lekturze przedmiotowy „Stan sanitarny województwa małopolskiego w 2015 roku” serdecznie dziękuję pracownikom małopolskiej Państwowej Inspekcji Sanitarnej, a w szczególności pracownikom Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie za trud włożony w działania zapobiegające i minimalizujące zagrożenia epidemiczne na terenie naszego województwa. Wyrazy uznania składam również ekspertom oraz partnerom Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, którzy uczestniczą w działaniach podejmowanych na rzecz utrzymania i poprawy stanu zdrowia społeczeństwa.

                                                                                                       Małopolski Państwowy Wojewódzki

                                                                                                                      Inspektor Sanitarny

                                                                                                              lek. wet. Jarosław Foremny

 

Kanały informacji

feed-image Źródło RSS

Polecamy

stan sanitarny 2015 okladka

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 12) 25-49-555
fax (+48 12) 41-62-093
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2017  WSSE w Krakowie