Rada Doradcza

W dniu 27 października 2014 r. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Doradczej w trakcie którego, członkowie zapoznali się z prezentacją „Program eliminacji jodu w Polsce” przygotowaną przez dr Małgorzatę Trofimiuk-Müldner.

Omówione także zostały założenia projektu ustawy o Państwowej Inspekcji Weterynarii
i Żywności. 

Drugie posiedzenie Rady Doradczej

W dniu 6 marca 2014 r. odbyło się drugie posiedzenie Rady Doradczej, na której członkowie Rady omawiali m. in. zaawansowanie prac w związku z przygotowaniem Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego do rozpoczęcia realizacji na terenie województwa małopolskiego programów profilaktyki próchnicy oraz „raitingu”. Ponadto omówiono zostało również szerokie zagadnienie związane z problematyką jodowania soli.

Czytaj więcej...

Powołanie Rady Doradczej Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego

Małopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że z dniem z dniem 7 listopada 2013 r. powołana została Rada Doradcza, będącą kolegialnym organem opiniodawczo-doradczym Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. W skład Rady Doradczej wchodzą osoby, które dzięki swojemu dorobkowi naukowemu i doświadczeniu zawodowemu dają gwarancję znajomości problematyki związanej z obszarem funkcjonowania Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Czytaj więcej...

Kanały informacji

feed-image Źródło RSS

Polecamy

Stan sanitarny woj. malopolskiego 2016

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 12) 25-49-555
fax (+48 12) 41-62-093
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2017  WSSE w Krakowie