5 kroków do zdrowia

 


 

Raport z przebiegu letniego wypoczynku.

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej województwa małopolskiego w okresie od 29.06.2015 r. do 10.07.2015 r. prowadzili nadzór nad warunkami wypoczynku dzieci i młodzieży. Wypoczynek zorganizowany był w postaci form wyjazdowych (obozy, kolonie) oraz w miejscu zamieszkania (półkolonie). Wypoczynek w formie wyjazdowej odbywał się w obiektach hotelowych, obiektach używanych okazjonalnie do wypoczynku (np. internaty, szkoły), a także w formie obozów pod namiotami.

Czytaj więcej...

AKCJA „LATO 2015”

Okres wakacyjny to szczególny czas dla dzieci i młodzieży. W wakacje wiele młodych osób wyjeżdża na różnego rodzaju obozy czy kolonie, spędzając czas nad wodą, w górach, w lesie. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że młodzież często zapomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży stanowi podstawowe zadanie, przed którym stają rodzice, nauczyciele i wychowawcy.

Czytaj więcej...

Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie realizacji szczepień obowiązkowych przeciwko błonicy-tężcowi-krztuścowi z bezkomórkowym (acelularnym) komponentem krztuśca (DTaP), w 6. roku życia.

Główny Inspektor Sanitarny informuje, że realizacja planowanych dostaw szczepionek przeciwko błonicy-tężcowi-krztuścowi z bezkomórkowym komponentem krztuśca (DTaP) odbędzie się w sierpniu br.

Komunikat został zamieszczony na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego:

http://www.gis.gov.pl/?go=news&id=255

 

Kanały informacji

feed-image Źródło RSS

Polecamy

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 12) 25-49-555
fax (+48 12) 41-62-093
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2015  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie